Petr Tojnar

předseda Českého svazu skibobistů
a předseda organizačního výboru MS 2004Vážení sportovní přátelé,
rok se s rokem sešel a Český svaz skibobistů pořádá další z prestižních závodů, k jakým Mistrovství světa v jízdě na skibobech žáků, žákyň, juniorek a seniorů bezesporu patří. Deštné v Orlických horách se stane v době od 24. 2. - 29. 2. 2004 dějištěm sportovního klání jednotlivých závodníků i zemí.

Pro celý organizační výbor je velkou výzvou uspořádat co nejlepší prostředí, jak pro samotné závody, tak pro závodníky, jejich doprovod a samozřejmě nezapomínáme na diváky, kterým chceme připravit hezkou podívanou a kteří k atmosféře všech závodů nezbytně patří.

Věřte, že celý organizační tým, pro uspořádání tohoto mistrovství, odvedl velký kus práce a rád bych jim touto cestou velmi poděkoval. Zároveň mi dovolte, jako předsedovi Českého svazu skibobistů popřát Vám, co nejkrásnější zážitky z našich Orlických hor, dobré sněhové podmínky a pěkné počasí.

Na závěr patří můj velký dík, všem sponzorům a příznivcům skibobového sportu, bez jejichž velké pomoci bychom jen ztěží dosáhli takového zajištění závodů.

Sponzoři